Acenta Hasar Yönetim Sistemi

İş yükünüzü üzerinizden alacak çözümler

Acenta Hasar Yönetim Sistemi

HOMER  Sigorta Acentesinden beklenen yakın destek, güven ve garantili hizmet konusunda Türkiye’deki tüm sigorta acenteleri için "ACENTE HASAR YÖNETİM (DESTEK) SİSTEMİ” hizmeti veriyor.

Acenteler, yoğun iş temposunda sigortalılarının onarım ihtiyaçlarını baştan sona bütünleşik olarak kendi ofislerindeymiş gibi yönetmelerine yardımcı olan bu sistem ile bir taraftan Türkiye’de her nerede olursa olsun sigortalılarının yanlarında olurken, diğer taraftan da uygun maliyetler ile otomobillere ait her türlü onarım ihtiyacına çözüm üretmiş oluyorlar.

Sigorta sektöründe 30 yılı, Hasar Onarım ve Yönetim sürecinde 15 yılı aşan tecrübenin getirdiği birikimi, kendi yazılım şirketinde geliştirdiği güçlü yazılım alt yapımızla ve merkezi yönetim ile Türkiye’nin her yerinde  standart ücreti ve garantili onarım hizmetimizi, tüm Servis Noktalarımızda Türkiye’nin her yerindeki Sigorta Acentelerinin hizmetine sunuyoruz.

Biliyoruz ki; SİGORTA ACENTESİ sigorta sektöründeki öneminin yanında SİGORTALI için hasar anında hizmet konusunda vazgeçilmez bir güven kaynağıdır.