Homer Hizmetleri

Homer olarak sizlere sunduğumuz hizmetlerimizi öğrenin.

Hasar Onarımı

HOMER olarak her marka araç için hasar onarımını  işçilik ve yedekparça ihtiyaçları dahil Türkiyenin her yerinde merkezden yöneterek tüm servis noktalarımızda  % 100 müşteri memnuniyeti garantisi ile  gerçekleştiriyoruz.

KASKO lu araçlarınız için, sigorta şirketiniz ile iletişime geçerek, hasar dosyasının açılması, cekici hizmetinin organize edilmesi, ekspertiz süreci, ikame araç yönetimi yedek parça sürecinin takibi ve sigorta şirketi tarafından temin edilemeyen parçaların hızla temin edilmesi hizmeti merkezi olarak yönetilir. Siz de mobil uygulamamız üzerinden süreci takip ederek veya  teknik uzmanımız ile görüşerek onarım sürecini geçirmiş strese girmeden geçirmiş olursunuz.

ARACINIZIN KASKO poliçesi yoksa da dert etmeyin

HOMER  çekici organzasyonundan itibaren tüm süreci merkezi olarak yönetir, çift taraflı hasarlarda, kusur durumuna göre karşı tarafın Trafik Poliçesi üzerinde sigorta sürecini takip eder, Türkiye'nin her yerinde standart ücretlendirme sistemi ve en uygun fiyatlı yedek parça alternatiflerini size sunar ve  onarımınızı uygun maliyetler ile GARANTİLİ olarak yapar.  Siz de mobil uygulamamız üzerinden süreci takip ederek veya  teknik uzmanımız ile görüşerek onarım sürecini geçirmiş strese girmeden geçirmiş olursunuz.

Mekanik

HOMER olarak araçlarınızın Türkiye genelinde uzman belgeli servislerimizde Periydok Bakım ve Arıza Onarımlarının giderilmesi hizmetini veriyoruz.

Sistemimiz üzerinde bulunan alternatifli yedek parça, sarf malzemesi fiyatları ve standart işçilik sistemimiz sayesinde doğru parça ve uygun işçililk fiyatları ile hızlı şekilde Periyodik Bakım  ve Mekanik Onarım hizmeti almanızı sağlıyoruz.

Mini Hasar Onarımı

 

HOMER  olarak tüm servis noktalarımızda araçların kaporta, boya plastik tampon, iç döşeme, ön cam üzerinde gerçekleşen küçük ölçekli hasarlarının onarım hizmetini  düşük maliyetler ile aracın değer kaybını önleyerek sağlıyoruz.

 

Homer-Asistans

HOMER olarak tüm Türkiye’de araçlarınızın çekim hizmetini standart ücretlendirme ile merkezden yöneterek gerçekleştiriyoruz.

Yolda onarılabilecek arızalar için yetkin yol yardım ekiplerimizi yönlendiriyoruz.

Lastik sorunlarınız için mobil lastik tamir ve değişim ekiplerimizi yönlendiriyoruz.

 

Lastik Yönetim ve Saklama

HOMER Lastik networkünde ticari kurumlar ve bireyler için profesyonel saklama ve değişim hizmeti verilmektedir. Lastikleriniz Türkiye'nin her yerinde merkezi olarak yönetilerek depolarımızda saklanır ve değişim,  zamanı geldiğinde gerekli randevu organizasyonu merkezi olarak yapılarak organize edilir. Lastikleriniz güvenli şekilde ve doğru koşullarda saklanır. 

Boyasız Göçük Düzeltme

HOMER  servislerinde tam zamanlı kadrolu olarak çalışan uzman boyasız göçük düzeltme ekipleri ile özelikle dolu yağışları ile oluşan veya boya onarımı gerektirmeden düzeltilebilecek kaporta hasarlarını gerçekleştirmektedir.

Homer e-Car

Homer Genel Merkez binasında kurduğu Elektrikli Araç Laboratuvarı ve HOMER e-Car Eğitim ve Kalibrasyon Merkezinde konusunda uluslararası belgeye sahip yetkin eğitimci kadrosu  ile Türkiye genelinde en az  24 Servis Noktasında hizmet verecek sertifikalı HOMER e-Car uzmanlarını eğitiyor.

Homer Eğitim almış servislerinde elektrikli araçlarınızın onarımı için sizin yanınızda.

Ayrıca yeni nesil akıllı araçlarda bulunan güvenlik sistemlerinin kalibrasyonu konusunda Türkiye genelinde 16 Servis Noktasını BOSCH ADAS 3000 cihazı ile kalibrasyon gerçekleştirmek üzere eğitmekte ve gerekli yatırımı yapmaktadır.