Hakkımızda

Sorunsuz bir müşteri deneyimi ile sıradışı bir hizmet anlayışı

Yolculuk Keyfinin Kesilmediği Bir Dünya Var

Atılım Otomotiv A.Ş. HOMER markasını ile 2003 yılında laboratuvar alanı olarak kurduğu 2500 m2’lik servis alanında bir Ar-Ge çalışması ile oluşturmuştur.

20 yıl önce olması gerektiğine inanılarak başlatılan “yolculuk keyfinin kesilmediği bir dünya” vizyonu ile adım adım geliştirilen yazılım uygulamaya geçirilmiş, edinilen deneyim ve gözlemlerin ışığında, Türkiye'de her marka araç için “ihtiyaç olduğu andan yolcuğun tekrar devamına kadar” olan süreçte aracın onarımı ve diğer tüm ihtiyaçların merkezi olarak verilebilmesini sağlayan bir alt yapı ve organizasyon gerçekleştirmiştir

HOMER sahip olduğu birikim, teknik alt yapı ve network ile Filo Şirketleri, Sigorta Şirketleri ve bünyesinde araç bulunduran her türlü kurum için araçlarının hasar, bakım, arıza sorunlarının merkezi olarak tek bir kurum ile muhatap olarak çözülmesini sağlamaktadır. 2023 yılı itibariyle de Türkiye’nin her yerinde aynı standart, kalite ve maliyeti sunan araç sahibi yada kullanıcısı tüm bireylerin tek Servis Noktası olmuştur.

Bir aracın ihtiyaç duyabileceği hasar, bakım ve arıza sorunlarının günümüz teknolojinde elektrikli araçlar için gerekliliklerini yerine getirebilmek için e-Car networkünü kurmaktadır.

HOMER tüm bu hizmet organizasyonunu kardeş şirketleri ile güçlendirmektedir. GOSB Teknopark'ta faaliyet gösteren LEMMA YAZILIM ve yedek parça tedariği konusunda Türkiye'de ilk ve en deneyimli kurum olan HLD OTOMOTİV ile birlikte otomobile ait her türlü bilgi ve imkanı bir arada bulundurmaktadır.

01

Ayrıştırıcı Misyonlarımız

  • Yenilikçi marka ürün ve çalışma kültürü oluşturmak
  • En son teknolojiyi kullanarak en hızlı ve en güvenli servisi vermek
02

Konumlayıcı Misyonlarımız

  • Finansal ve yapısal olarak güçlü bir marka kurum yapısı
  • Sürekli geleceği düşünerek sektördeki değişimlere liderlik etmek
  • Deneyimli ve çok yönlü insan kaynakları geliştirmek, sektöre farklı ürün ve hizmetler kazandırmak
03

Davranış Misyonlarımız

  • Müşterilerimize karşı samimi iletişim tavırları geliştirmek
  • Problemleri yapıcı yaklaşımlarla çözmek ve problemler oluşmadan önce çözüm yöntemleri geliştirerek hazır olmak

Vizyonumuz

Yolculuk keyfinin hiç kesilmediği bir dünya yaratmak

Sigorta sektörü, kurumlar, kiralama şirketleri ve bireysel araç kullanıcıları için araçların ihtiyacı olduğu andan itibaren tam müşteri memnuniyeti ile tekrar yola çıkana kadar geçen süreci sahip olduğumuz deneyim, yazılım alt yapısı, merkezi operasyon gücü ve networkllerimiz sayesinde maliyetlerin de düşürüldüğü bir çalışma ortamında yöneterek hizmet sağlıyoruz.

Geleceğin teknolojilerini bugünden sahiplenip geleceğe hazırlanıyoruz.

Bu Vizyonumuza Ortak Olun

Yönetim Kadromuz

Homer Auto Service özellikle yazılım ve oto hasar konusunda 35 yılı aşan tecrübeye sahip yönetimi ve herbiri kendi alanında uzun yıllar deneyimli çalışanları ile güçlü bir ekiptir.

Haluk Yeşilbayraktar

Genel Müdür

Yasemin Uygun

Operasyon ve Kurumsal İlişkiler Genel Müdür Yardımcısı

Serdar Giden

Lastik İş geliştirme ve Mobil Operasyonlar Direktörü)

Levent Kütük

Lastik Saklama ve Yönetim Hizmetleri Müdürü